Instrukcja Eksploatacji

System obsługi instrukcji eksploatacji

Technical Management Karwatt & Associates (TMKA)

O nas

Oferowane instrukcje eksploatacji realizuje firma Technical Management Karwatt & Associates (TMKA).

Bogate doświadczenie i szeroka wiedza pracowników firmy w zakresie doradztwa, audytów, projektowania i pomiarów instalacji elektroenergetycznych daje możliwość wszechstronnego spojrzenia przy kolejnych etapach realizacji projektu, co pozwala opracowywać instrukcje eksploatacji o wysokiej jakości pod względem formy i treści oraz dopasowane do konkretnego zakładu.

Technical Management działa na rynku usług elektroenergetycznych od 2006 r., głównie dla klienta biznesowego (B2B). Wysoka jakość obsługi biznesowej TMKA wynika z wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy wywodzącej się z najlepszych standardów korporacyjnych. Konsultingowy charakter firmy opiera się na specjalnie opracowanej metodzie działania, która polega na tzw. oględzinach (tj. wykonywaniu różnych pomiarów), a następnie na stworzeniu odpowiednich rekomendacji (najlepszych rozwiązań), indywidualnie dostosowanych do potrzeb klienta.

O nas
Co wyróżnia TMKA?

Realizowanie rzetelnych i profesjonalnych instrukcji eksploatacji jest możliwe dzięki synergii różnych czynników.

Jest to połączenie znajomości aspektów prawnych, czy umiejętności oceny wystąpienia różnych zagrożeń i ryzyka zawodowego z fachową, wszechstronną wiedzą pracowników oraz ich wieloletnim doświadczeniem.

Zadowolony klient – skuteczność naszych działań przekłada się na zadowolenie klientów.

To z kolei wpływa na ich decyzje o podjęciu długoterminowej współpracy z naszą firmą oraz o wsparciu technicznym przy okazji innych/nowych projektów. Ponadto klienci, oprócz wysokiej jakości usług w zakresie merytorycznym (tj. stricte technicznym), mogą liczyć na naszą pomoc, w tworzeniu rozwiązań biznesowych.

Pasja i dynamizm w działaniu oraz profesjonalizm na każdym etapie realizacji zadań!

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji